A nyní... něco úplně jiného

V úterý 14.2.2012 kdosi vyčistil od sněhu, mimo jiné, dráhu okolo Divokého rybníka. Báječný nápad hodný následování. Takže v sobotu ráno byla po předchozím sněžení dráha opět obnovena. Bohužel od té doby se teploty pod nulou drží jen přes noc a tak se na dráze vyskytují kaluže, které nestačily zcela promrznout. Jejich polohu můžete vidět na obrázku jako červené X.
Nemyslel jsem že tuto větu někdy řeknu, ale doufám, že v následujících dnech opět trochu přituhne aby se okruh mohl projet opět celý. Bruslit na zbývající části samozřejmě v klidu lze, led je všude dostatečně silný.
Bruslení zdar!


A překvapení na konec... správce, či jak to mám nazvat, těchto stránek jsem já.

Chcete-li vložit komentář, musíte být přihlášen.
Případně se můžete zaregistrovat.

Komentáře

26. 02. 2012 00:28 | Petr Pálka

Nakonec mně přijde, že hvězdička či pravá hvězdička, jsou slušný a dosti přemýšlivý člověk,
23. 02. 2012 15:59 | *

Lock: Tak už mám více méně jasno. Díky za názory a odpovědi. Jen ještě jednou omluva za off topic.
23. 02. 2012 15:38 | *

pro Q: To tak nevypadá, to tak bylo a pořád je. Jen forma se změnila.

pro Korzár: Co čtu je moje věc. To že diskutuji považujete za pokrytectví. Hmmm
kdybych byl tak unáhlený jak vy, že někoho označkujete po několika přečtených větách asi bych vám taky odpověděl. V tomto případě ale nemohu reagovat.

pro Vojta Navrátil: Z čeho usuzujete že na někoho útočím. Jen se ptám a nechám si to rád vysvětlit. A ,ano přiznám se, že jakýkoliv člověk spojený s politikou"pro mne s politikařením" ve mě vzbuzuje jistou nedůvěru a ostražitost.

Pro Petr Pálka: Slovo darebně je bafuňářské ! Nééé to je legrace. Pokud má někdo pocit z mých řádku že ho zastrašuji tak to může napsat. V opačném případě si sáhnout do svědomí. A co se týče toho sousloví.... No právě, dle mne politiku dělají bafuňáři. Tedy toto sousloví je právem bafuňářské. Omluvám se vyjímkám které potvrzují pravidlo.
23. 02. 2012 15:27 | Vít Kroutil

ad * - a doufám naposledy
1) Takže ještě jednou - v roce 2010 jsem kandidoval do zastupitelstva na kandidátce VV. Byl jsem na 24. místě. Nebyl jsem člen VV, nejsem a nebudu. Pokud říkáš "dělat do politiky" tomu, že se jednou necháš napsat na jedno z posledních míst kandidátky tak prosím, ovšem všimni si prosím, přes svou neumělou češtinu - jak jsi psal, slovesných časů (zejména rozdílu mezi minulým a přítomným).
2) Aniž bych chtěl opět vyvolat pocit nějakého despektu - pokud na to nemáš co odpovědět je to jen dobře protože je to debata o něčem co není.
3) Je spousta otřepaných vět. Třeba: "...je to pro mě ztráta drahocenného času"
23. 02. 2012 13:56 | ***

VV - Kdo jinému jámu kopá .......................
23. 02. 2012 13:45 | Petr Pálka

Hvězdička píše darebně, druhé zpochybní, mezi řádky trochu zastraší a slovní spojení o dělání do politiky je bafuňářské.
23. 02. 2012 13:34 | Vojta Navrátil

No "hvězdičku" bych odkázal ať útočí na mě ... v letech 2006 a 2010 jsem kandidoval za KDU-ČSL a jsou tu tři texty s mým jménem
23. 02. 2012 13:26 | Korzár

Co bylo třeba, Vítek řekl. Hvězdičce se články nelíbí, přesto je čte. Napsat nějaký lepší je prý "ztráta času", zkoušet finty v debatách ale ne. Můj názor? Je to pokrytecký chucpe. Ať si založí svůj web. Než se odhalí pod jiným nickem, hvězdičku bych ignoroval.
23. 02. 2012 12:51 | Q

* nebo ,: vypadá to, jako byste chtěl naznačit, že je snad nějak ohrožena Listinou základních práv a svobod zaručená svoboda projevu. Znamená to snad, že když dnes člověk zveřejní nějaký názor, nebo umožní někomu jinému zveřejnit jeho názor, měl by se bát důsledků z toho plynoucích pro něho a jeho rodinu? Tak to jsme asi zpět před rokem 1989. Tehdy se říkával takový vtip. Rozdíl mezi námi a západem je ten, že u nás je garantována svoboda projevu, zatímco na západě je garantována svoboda i po projevu.
23. 02. 2012 12:38 | *

1) Ok. Tak z jakého důvodu potom ta kandidatura ? Ale to je asi zbytečné vysvětlovat.
2) Na to není co odpovědět. Snad jen zamyslet se s jakým despektem jsi na bod 2 odpověděl a jakou rétoriku jsi k tomu použil.
3) Otřepaná věta "já se nemám za co stydět" se nachází ve stejných slovních zásobách jako např. věta "Svoboda jednoho končí tam kde začíná svoboda druhého" a nebo "Kdo nechodí k volbám může za to co se tady děje"
V zásadě se každý slušný člověk má za co stydět. Kdo nezná stud se automaticky řádí někam jinam, že ?? To nemířím na tebe, ale na formulaci kterou jsi použil. Ale naber to tak vážně, jen chci zjistit jak to tedy vlastně je.
A sypu si popel na hlavu za to, že jsem o to začal v tomto článku který s tím nijak nesouvisí.
23. 02. 2012 12:14 | Vít Kroutil

ad *:
1) ne není pravda že dělám do politiky s VV. Stačí? Jo a co je to vůbec "dělat do politiky"? To jako že se zajímám co se v mém rodném městě děje?
2) Všiml. Tak až se tu objeví reklamní proužky tak můžeš s klidným svědomím napsat jak ses nemýlil.
3) "Můj" je web v tom, že vlastním doménu a naprogramoval jsem ho. O obsahu článků ale nerozhoduji. Plné jméno jsem uvedl proto, že se nemám za co stydět (je odházení sněhu aby se mohlo bruslit ono "dělání do politiky"?).
23. 02. 2012 11:18 | Sandokan

Že byl pan Kroutil na kandidátce VV v KM bych nevyvozoval skoro nic. Jednak to bylo v době před rozkrytím jejich praktik, ale také právě kroměřížské VV se o jejich rozkrytí zasloužily. Vzbouřily se proti dosazení kontroverzního Hozy, jejich lídr za to bylo vyhozen, všichni kroměřížští véčkaři se s ním solidarizovali a s VV styky přerušili. A teprve potom přišly průsery Bárty, Kočí atd.
23. 02. 2012 09:45 | * nebo ,

ad.1: Nevím že bych psal že jsi členem. Jen to že děláš do politky a s VeVerkami. A to je fakt nebo snad ne ?
ad.2: Nejsou a navíc jsem jen citoval jiného čtenáře. Taky jsi si mohl všimnout !
ad.3: Velmi rád přispěji svou neumělou češtinou do projektu o kterém si budu myslet že má smysl ! Jinak je to pro mě ztráta drahocenného času. U tvého "vašeho" webu jsem od začátku na rozpacích. Plným jménem může v dnešní době psát jen ten kdo nemá o co přijít, nebo ten, koho to co píše živí a nebo ten, jenž si nedokáže uvědomit důsledky z toho plynoucí pro něj a jeho blízké. Bohudík zatím nepatřím ani k jedné ze zmiňovaných skupin.
23. 02. 2012 09:18 | Vít Kroutil

Bohužel nevím jak tě, hvězdičko, oslovit. Tak třeba *, * nevím kdo jsi a nevím za jak chytrého tě tudíž mám považovat.
1) Mé "dělání do politiky" mělo podobu účasti na kandidátce VV do zastupitelstva na 24 místě z 27. Členem VV jsem nikdy nebyl a nebudu, jako jakékoli jiné strany. Toť vše. Jestli si z toho vyvozuješ že Kroměřížan zavání politikou VV je to tvůj problém.
2) Jak sis jistě všiml, tak reklamní proužky na Kroměřížanu nejsou a je přinejmenším nefér do budoucna předpokládat, že tam budou a již dnes za to kritizovat.
3)Co napsat pod vlastním jménem onou vlastní formou článek o názorech které sdílíme nebo o nějakém vlastním tématu, poslat ho na redakční mail a nechat si lidi přečíst něco konkrétnějšího o tvých záměrech?
23. 02. 2012 08:41 | *

To je tedy opravdu překvapení !! :)) Dle NS záznamů to ví už mnoho lidí od začátku. Vítku, Vítku, znám tě mnoho let a měl jsem tě za chytřejšího. Ale co jsi začal dělat to politiky a k tomu navíc s "VeVerkami" dost jsi mne zklamal. Už jednou jsem se v diskuzi ptal jestli Kroměřížan nezavání politikou VeVerek. Dotyčný mě odepsal že určitě ne !!!! A předpokládám že jsi to četl. A to je tedy lež ! Což svědčí o vaší "solidnosti" hned na začátku života tohoto webu. Když k tomu přičtu souhrnně obsah a zaměření článků. Mám v tom celkem jasno. A předpokládám že nebudu sám. Jak tu napsal jiný čtenář. "ještě chybí reklamní proužky a bude dokonáno" PS: Aby nedošlo k mýlce. V zásadě sdílím stejné názory které se zde snažíte vyjadřovat. Pouze nesouhlasím s formou a záměrem.
20. 02. 2012 17:44 | durme

paraaaaada..
20. 02. 2012 15:58 | Petr Gremlica

Super počin! Nemám bohužel brusle, ale přesně takovéto aktivity bych rád v Kroměříži viděl i nadále. Možná si je ale pořídím, abych se mohl příští rok přidat.
20. 02. 2012 15:14 | Petr Komínek

Opravdu skvělý nápad, zde je důkaz, že i "dnešní" lidé mají dobré a prospěšné nápady. Občas my starší žehráme, že dnešní generace není tvořivá, naopak. Když jsme sem chodili bruslit v 60. letech 20. století, byl to vždy skvěle trávený čas horkého čaje, mokrých ponožek a občas natlučených kolen. Díky.

Přihlášení do diskuze

nebo se můžete
Zaregistrovat »

Poslední komentáře

29. 01. 2016 - 17:30 | Petr Pálka
O vánocích v Kroměříži v době I. republiky
Stávající senátor za Kroměříž M. Malý v rozhovoru poněkud militaristickém zmiňuje Kroměříž: „…Zažil jsem jeden ...
01. 12. 2015 - 16:18 | Petr Pálka
O vánocích v Kroměříži v době I. republiky
Stalo se viz http://www.ado.cz/ Arcibiskupství převezme první domy z areálu kroměřížského zámku ...
30. 11. 2015 - 18:30 | Petr Pálka
O vánocích v Kroměříži v době I. republiky
kk, jsem si toho vědom, ale nechtěl jsem směšovat nebo zaměňovat původní Vánoce starých křesťanů ...
Jen malá poznámka: podle Pravidel českého pravopisu z roku 1993 se Vánoce píšou s velkým ...
17. 11. 2015 - 17:21 | Petr Pálka
Report ze zastupitelstva 5. 11. 2015
A dodatek. Z kroniky města Kroměříže za rok 2012, kapitolka politické strany atd:: "KDU-ČSL ...
17. 11. 2015 - 17:10 | Petr Pálka
Report ze zastupitelstva 5. 11. 2015
Ze stránek facebookových Hnutí Zvuk 2012 https://www.youtube.com/watch?... ...
08. 10. 2015 - 17:47 | Petr Gremlica
V Kroměříži se diskutovalo o uprchlické krizi
Ano jste tu správně - co se vám nezdá, že na uprchlíky nenadáváme? Účastníci diskutovali - ...
Je fajn vidět, že o uprchlících se dá bavit i kultivovaně. Jak uvedl někdo v ...
Neskutečný článek, jsem vůbec na Kroměřížanovi? Ale tak hlavně že si účastníci rozumněli, lidé s ...
Na jednání společnosti Magic Bus a občanského sdružení Hortus Moraviae lze vidět podobnosti: V případě ...
22. 09. 2015 - 17:07 | Petr Pálka
Report z VI. zastupitelstva z 16.4.
V roce 2005 vydalo město Kroměříž nákladem 2000 kusů životopis Ludvíka Svobody z pera jeho ...
TPLK: Tak s tím Solarisem jsem se seknul, zaměnil jsem trolejbus s autobusy. Zase tak ...